Rašyti naują atsiliepimą

Norėčiau išreikšti šilčiausius sveikinimus darželio 10 metų proga. Linkiu neišblėstančios energijos, idėjų, niekada nesibaigiančio jaukumo ir tų spindinčių akių. 🙂

Kai ieškojome darželio Izabelei, kai ji buvo dar tokia mažytė, turėjome tikrai daug baimių, nes visi aplinkui tik ir skundės, kaip keitė darželius kas kelis mėn. Kai atvykome, iškart abu su vyru, jei pamenate, net nesitarę tarpusavyje sutikome, ir ta pirmoji intuicija mūsų neapgavo. Išleidusi Izabelę per dieną net nesirūpinu, kaip ji ten jaučiasi, nes visu šimtu procentu pasitikiu Jumis ir darželio auklėtojomis. Ir pirmą dieną atėjus pakerėjo Jūsų šiluma ir jaukumas, tad linkiu, kad tai niekada neišblėstų.

Ačiū Jums už rūpestį, pastangas, kuriamą jaukumą vaikams. Labai gerbiame ir vertiname, kad turime tokią nuostabią auklėtoją Laimą.

Izabelės mama (2021-09-03)

Sveiki,

Labai jums ačiū, jog tiek visko veikiate su vaikais, kad kiekviena savaitė jiems yra vis kitokia. Tai dar kartą ačiū, patys šilčiausi linkėjimai.

❤

Jonuko mama (2021-05-20)

Norėčiau parašyti mūsų komentarą.
Praėjo pirma Medutes savaitė darželyje. Mums tai buvo kaip spindulys. Atnešė labai daug šviesos, gal dėl to, kad ir dienos tokios saulėtos ir šiltos buvo. Viskas labai tobulai susidėliojo. Šitas darželis tikrai yra šviesa.
Esam labai dėkingi uz tokią gausą ir tokią gerą pradžią.
Ačiū labai už viską. Kaip ta gera energija visus veikia. Ačiū nuoširdus.

Medos mama (2020-11-30)

Esame labai dėkingi, kad taip puikiai prižiūrite ir auklėjate mūsu spindulėlį! Jau nuo pirmos lankymo dienos labai Jumis pasitikėjome ir nenusivylėme!

Saulės mama (2017-10-24)

Ačiū Jums už viską, esame labai laimingi pasirinkę Jūsų darželį ❤

Medutės mama (2017-10-02)

Visa šeima džiaugiamės atsiradusia laisva vieta darželyje. Geriausia tai, kad vaikas greitai jame priprato ir labai noriai rytais eina į darželį. Ir tai nekelia nuostabos, nes darželyje dirba šaunus kolektyvas, yra nedidelis ir jaukus. Jau po pirmųjų dienų darželyje jautėsi, kad berniukas ima daugiau čiauškėti bei būdamas labai judrus gali ramiai išsėdėti ir pavalgyti. Matyt todėl, kad auklytės tikrai moka dirbti su mažyliais. Labai smagu sulaukus penktadienio gauti nuotraukų, ką vaikai veikė visą savaitę. Belieka tikėtis, kad vaikas mažiau sirgs ir nepraleis darželio įdomybių. Išvada viena – puikus darželis 🙂 Ačiū kolektyvui.

Beno mama (2017-05-07)

Dėkoju už teikiamą informaciją ir tokius džiuginančius laiškus!
Labai džiaugiamės pasirinkę jūsų darželį ir tikimes greit pavyks mūsų vaikučiui priprasti;)
Balsių darželyje profesionalus ir šaunus dirbantis personalas! Labai gera komunikacija/informavimas visais klausimais! Jauki ir šilta aplinka! Geras maistas! Ir visiems labai rekomenduojam! LAIMINGI VAIKAI – LAIMINGI TĖVAI

Mamytė (2017-02-15)

Jūs esate nerealios – tobulos:))))
Ačiū, kad mūsų vaikai gauna tiek daug žinių, kad jūs formuojate laisvo, kūrybiško, patriotiško žmogaus pasaulėžiūrą.
Tikiu, kad tai, ką atiduodate jiems šiandien, jiems pravers visą gyvenimą, o jums su kaupu grįš gerumas, padėka, pagarba.
Ačiū šaunusis kolektyve.
Be galo džiaugiuosi, kad lankome Jūsų darželį.

Eglutės mama (2017-02-15)

Labai labai džiaugiuosi, kad mano mažasis spindulys lanko Balsių darželį. Kad vaikučiui darželyje gera matosi kasdien – grįžta namo laimingas, linksmas, kasdien vis kažką naujo išmoksta, auga akyse, nes darželyje skaniai maitina. Ir auklėtojos labai rūpestingos, kantrios, įvairiausių sumanymų kupinos ir žaidimų prigalvoja. Džiaugiuosi ir dėkoju, kad ir tėvelius įtraukiate į vaikų kasdienį gyvenimą. Ačiū! Matijaus mama 🙂

Reda (2013-08-28)

Ačiū visam puikiam darželio kolektyvui už nuostabią šeimos šventę!
Ir už kasdienį didelį darbą ačiū! Nors kartais Emilytę su ašarom tenka palikti, bet širdy jau ramu, kai matau, kiek dėmesio, šilumos ir rūpesčio ji gauna. Ir kiek kalbėti, eilėraštukų sakyti pradėjo – tikrai labai džiugu. Tik geru žodžiu minim ir kitiems rekomenduojam!

Emilytės mama (2012-05-16)

Meda darželį lankė tik savaitę, bet pokyčių buvo labai daug ir labai gerų. Tai, ko nepavyko padaryti auklei per pusmetį, darželis padarė per savaitę – bandymas savarankiškai valgyti, bandymas sėsti ant puoduko, kitoks požiūris į žaislus, bando šokti ir dainuoti.
Esu labai patenkinta. Turiu ankstesnės patirties su vyresniu sūnumi, kuris ėjo į miesto darželį ir galiu palyginti. Jūs esate puiki šilta, jauki ir miela įstaiga. Ramiai galiu palikti savo vaiką visai dienai. Džiaugiuosi, kad Jūs esate, visiems pažįstamiems Jus rekomenduosiu!

Medos mamytė (2012-01-12)

Ačiū puikiam Balsių darželio kolektyvui: Deimantei, Evelinai, Indrei ir Larisai už šaunų,šiltą ir jaukų Kalėdinį vakarą.

Audronė (2012-01-02)

Labai džiaugiamės atradę Jus. Balsių darželis iškart paliko puikų įspūdį savo jaukia atmosfera, nuoširdžiu personalu. Dukrytė kas rytą su malonumu čia ateina, nebuvo nei dienos, kad nenorėtų į darželį ☺ Džiugina, jog vaikučius prižiūri jaunos, geranoriškos, energingos auklėtojos. Ačiū visam kolektyvui ir geros kloties!

Aistės tėveliai (2011-11-27)

Labai fainas darzelis ir aukletojos, pasilikciau mielai ir pats jei buciau vel vaikas.

tetis (2011-11-17)

Labai jaukus darzelis ir nuostabios aukletojos! Saunu, kad pagaliau atsirado ir musu krastuose toks saunus darziukas!

Mama (2011-11-09)

Man šis darželis atrodo labai jaukus ir šiltas. Žinoma, tokią atmosferą sukuria ne kas kita, o jame dirbantys žmonės – direktorė, auklėtoja. Savo vaiką palieku visiškai ramia širdimi ir, svarbiausia, matau, kad jam čia tikrai patinka.

Benita (2011-10-12)

2011 -