Leidimas – higienos pasas Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas

Balsių darželis – tai naujas privatus darželis, duris atvėręs 2011 m. rugsėjo 1 d., atitinkantis visus higienos reikalavimus, priimantis vaikučius nuo 1,5 iki 7 metukų. Darželyje veikia Smalsučių, Linksmučių ir Gudručių grupės.
Kiekviena diena Balsių darželyje vaikučiams kupina įspūdžių ir naujų atradimų. Mylinčios savo darbą ir kvalifikuotos pedagogės geba sužadinti vaikučių kūrybiškumą, iniciatyvumą, ugdo savarankiškumą, diegia sveikos gyvensenos įpročius. Taikant individualizmu pagrįstą į vaiką orientuotą ugdymą Balsių darželyje ugdoma vaiko asmenybė, bendrosios žmogaus vertybės, mokoma bendrauti, bendradarbiauti ir kurti tarpusavio ryšius.
Balsių darželyje jauku, nes patalpos suprojektuotos ir įrengtos atsižvelgiant į mažųjų poreikius. Darželį lankantys vaikučiai greitai susidraugauja, myli pedagogus, lengvai pripranta prie dienos ritmo, susikurtų taisyklių, padedančių mokytis gyventi visuomeniškoje aplinkoje, ir labai mėgstamų keleto mažos bendruomenės ritualų. Balsių darželyje vaikučiams smagu: kasdien organizuojama vis kitokia juos dominanti veikla, parenkama atsižvelgiant į vaikučių amžių ir individualius gebėjimus, kiekvieną savaitę mus lydi vis kita tema. Darželyje vaikai ne tik žaidžia, bet yra visapusiškai ugdomi ir lavinami.

Balsių darželyje vyksta papildomi užsiėmimai: anglų kalba, sportas, šokiai, keramika. Vaikai gali vyktį į baseiną ar druskų kambarį.

Balsių darželis – tai vaikučių antra šeima!
2011 -
Hey.lt - Nemokamas lankytojш skaitliukas