Balsių darželio vaikučiams sveikas, skanus ir šviežias maistas yra gamina-mas Balsių darželyje. Valgiaraštis yra patvirtintas Vilniaus visuomenės svei-katos centro ir atitinka sveikos mitybos standartus. Kiekvieną dieną Balsių darželio vaikučiai valgo šiltą patiekalą 3 kartus ir užkandžiauja 2 kartus.

Pusryčiams patiekamos košės su sėklytėmis, sėlenomis ir uogomis ar om-letas su arbata ar kakava.

Priešpiečiams – vaisiai, jogurtas su chia sėklomis ir vaisiais, varškytė su uogomis, žalias kokteilis.

Per pietus Balsių darželyje valgome sriubą, mėsos ar žuvies patiekalus su daržovėmis ir garnyru, geriame vandenį su citrina.

Po pietų miegelio užkandžiaujame vaisiais, šviežiai keptais avižiniais sau-sainiais, obuolių pyragu su pienu ar sėklų duonele su varškės užtepėle.

O vakarienei valgome varškėtukus, blynelius, pienišką sriubą, varškės ap-kepą, daržovių troškinį.

Maitinimas Balsų darželyje organizuojamas vdovaujantis “Maitinimo orga-nizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendro ugdymo mokyklose ir vaikų socia-linės globos įstaigose tvarkos aprašu”.

2011 -