Balsių darželio vaikučiams sveikas, skanus ir šviežias maistas yra gaminamas Balsių darželyje. Valgiaraštis yra patvirtintas Vilniaus visuomenės sveikatos centro ir atitinka sveikos mitybos standartus.
Kiekvieną dieną Balsių darželio vaikučiai valgo šiltą patiekalą 3 kartus ir užkandžiauja 2 kartus.

Pusryčiams patiekamos košės su sėklomis, sėlenomis ar omletas su arbata ar kakava.

Priešpiečiams – vaisiai, jogurtas su chia sėklomis ir vaisiais, varškytė su uogomis, žalias kokteilis.

Per pietus Balsių darželyje valgome sriubą, mėsos ar žuvies patiekalus su daržovėmis ir garnyru, geriame vandenį su citrina.

Po pietų miegelio užkandžiaujame vaisiais, šviežiai keptais avižiniais sausainiais ar obuolių pyragu su pienu arba morkų lazdelėmis.

O vakarienei valgome varškėtukus, blynelius, pienišką sriubą, varškės apkepą, daržovių troškinį.

Maitinimas Balsų darželyje organizuojamas vdovaujantis “Maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendro ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašu”.   http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=1071400

2011 -